Tentoonstelling of kunstroute



Op zoek naar een tentoonstelling of leuke kunstroute? Elke dag staat er wel iets in de krant of tijdschrift over een kunstroute of een tentoonstelling bij u in de buurt. Wij proberen een selektie te maken uit de vele tentoonstellingen in musea,ateliers, etc. die de mensen aanspreken.



KUNSTROUTES
Nederland kent talloze kunstroutes.Hieronder vindt u er al een aantal in volgorde van de data waarop ze plaatsvinden.

16 en 17 april 2011
Kunstroute Graauw, www.kunstroute.graauw.net

16 en 17 april 2011
Kunstroute Ridderkerk, www.kunstrouteridderkerk.nl

Slaan 2011 over
AtelierDagen Hilversum, www.atelierdagenhilversum.nl

11 t/m 13 juni 2011(Pinksteren):
Open Ateliers Westelijke Eilanden Amsterdam, www.oawe.nl

12,13 Juni 2011 11.00-17.00 uur
Kunstroute Lonneker, http://www.kunstroutelonneker.nl/

4, 5 en 6 juni, 21 en 22 augustus 2011
Kunst- en Natuurroute Wemeldinge, www.kunstroute.net

4 en 5 juni 2011
12e Kunstroute Renkum, www.kunst-veluwezoom.nl

18/19 en 25/26 juni 2011
Bommelse Kunstroute, www.bommelsekunstroute.nl

18 t/m 26 juni 2011
De Kunstschouw, www.kunstschouw.nl

30 juli tot en met 28 augustus 2011
Open Stal Oldeberkoop, www.openstal.nl

24 en 25 september 2011
Kunstroute Leiden, www.kunstrouteleiden.nl

???
Kunstroute Barendrecht, www.kunstroutebarendrecht.nl

5 en 6 november 2011
Langs de Kunstlijn Haarlem, www.kunstlijn.org

KUNSTWEEK
De Kunstweek maakt van elke week een kunstweek. De Kunstweek biedt kunstliefhebbers het hele jaar door acties, activiteiten, bijeenkomsten, reizen en evenementen. Plus jaarlijks in november (dit jaar van 1 tot en met 9 november) de dynamische en veelomvattende Kunstweek.

Met het E-magazine van Kunstweek bent u steeds op de hoogte van het laatste nieuws op kunstgebied. Daarnaast kunt u aantrekkelijke aanbiedingen en acties met de e-mail Nieuwsbrief krijgen.Het abonnement is kosteloos, het E-magazine verschijnt 1 maal per maand en de nieuwsbrief 1 maal per 2 maanden.
www.kunstweek.nl.


Hoge kortingen voor de jeugd met CJP
Lees meer


MUSEUMKAART
Het is de enige ├ęchte Museumkaart die u gratis toegang biedt tot meer dan 400 musea in heel Nederland. Ideaal als u eens wat vaker een museum wilt bezoeken. Bijvoorbeeld omdat het spontaan in u opkomt. Omdat u toch in de buurt bent. Omdat u wilt dat de kinderen meer zien dan tekenfilms op tv. Of omdat u even wilt ontsnappen aan de hectiek van alledag. De Museumkaart maakt 't mogelijk. En makkelijk.
museumkaart


Rembrandtjaar
Op 15 juli 2006 was het 400 jaar geleden dat Rembrandt in Leiden geboren werd. Daarom was 2006 uitgeroepen tot Rembrandtjaar en werden er door heel Nederland diverse tentoonstellingen gegeven.
Wil je meer weten over Rembrandt, kijk dan eens op de site: Rembrandt400-Leiden
Ook staat er een leuk PDF-boekje op deze site over de tijd waarin Rembrandt leefde geschreven door Ingrid Brons.
Rembrandts tijd in beeld

Tentoonstellingen in het Rijksmuseum
Wilt u graag weten welke tentoonstellingen er op dit moment in het Rijksmuseum van Amsterdam te zien zijn?
Lees meer

Pablo Picasso
In het Tritonkabinet toont het Gemeentemuseum een kleine selectie uit zijn uitgebreide oeuvre. Aanleiding van de tentoonstelling is de spectaculaire aankoop van het kubistische schilderij Lezende vrouw in korset door de Triton Foundation dat nu voor het eerst in Nederland aan het publiek wordt getoond.
5 februari 2011 t/m 11 september 2011
Gemeentemuseum Den Haag

www.gemeentemuseum.nl